شروع دوباره پونیلا

محصول پونیلا، اولین محصول شرکت فناوران هوشمند شایا بود که توسعه آن در ابتدای سال ۹۴ شروع شد. پونیلا در اسفند ۹۴ به صورت تستی وارد بازار شد و بعد از گرفتن بازخوردها، پنج ماه صرف اصلاح و بهبود آن شد. در نهایت در مرداد ۹۵، پونیلا به صورت رسمی عرضه شد. بازخوردهای بسیاری خوبی دریافت کردیم ولی متاسفانه به دلایل مشکلات داخلی شرکت، پونیلا از تمرکز شرکت خارج شد و به مدت یک سال و نیم بدون تغییر ماند. اما، سال ۹۷، سال پونیلاست. همه شرکت با تمام قدرت آماده اند تا پونیلا را به جایگاه واقعی اش در فضای محتوای فارسی برسانند.

تیم توانمند، اهداف بلند

پونیلا در سال ۹۷ با یک تیم توانمند مجدد شروع کرده است. یک تیم با توانایی های فوق العاده فنی و کسب و کاری.

علی اخلاص مدیریت این کسب و کار را به عهده گرفته است. با کوله باری از تجربیات متنوع مدیریتی و راهبری استارتاپ. سارا حاجیلی پس از چندین سال توسعه سخت ترین سیستم های فنی، به عنوان مدیر فنی تیم پونیلا فعالیت می کند. در کنار این دوستان، مهسا سلمانی، رعنا قدرتی، مرتضی خسروی، الهام امیدی، حسین نجاتی و فواد عبدی، تیم توانمند و باانگیزه پونیلا را کامل می کنند.

پونیلا دوباره شروع کرده است. این بار با اهدافی بزرگ. در سال ۹۷، بسیار از پونیلا خواهیم شنید. منتظر آن هستیم که پونیلا به عنوان بزرگترین مرجع محتوای دیجیتال فارسی شناخته شود و با ارایه بهترین خدمات، کاربرانی وفادار جذب کند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.