مدیا اد

مدیا اد

مدیا اد سامانه یکپارچه تبلیغات همسان در وبسایت ها و اپلیکیشن های فارسی است که بر پیشنهادهای خود را بر پایه تحلیل های زبان فارسی و کلان داده ارایه می دهد.

بهینه سازی نمایش تبلیغ

مدیا اد برای نمایش یک تبلیغ، علاوه بر تحلیل متن تبلیغ، صفحات نمایش تبلیغ و رفتار کاربران را نیز تحلیل می کند و سعی می کند با نمایش تبلیغ در مرتبط ترین صفحه و برای علاقه مند ترین کاربران، تبلیغات را هم برای تبلیغ کننده و هم برای نمایش دهنده بهینه کند.

همراهی لحظه به لحظه

کارشناسان مدیا اد، پیش از ایجاد کمپین تا پس از کمپین همراه شما خواهند بود. بررسی لحظه به لحظه کمپین ها، مشاوره ارتقای اثربخشی کمپین ها و ارایه گزارشات کامل از کمپین و پیامدهای آن در دنیای آنلاین، از جمله خدمات مدیا اد در کنار ارایه سرویس کامل و یکپارچه تبلیغات است.

یکپارچگی تبلیغات

تبلیغات در مدیا اد در بسترهای متعدد آنلاین از جمله وب، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایل و تبلت ارایه می شوند. یکپارچه کردن این بسترها و بهینه سازی توامان آن ها از جمله مزیت های یکتای مدیا اد محسوب می شود. با مدیا اد می توانید همه کانال های تبلیغ دیجیتال خود را از یک درگاه مدیریت کنید.

بازدید باکیفیت

مدیا اد خود را متعهد می داند با دقت بالا و با بروزترین الگوریتم های یادگیری ماشین، بازدیدهای کم کیفیت و غیرواقعی را شناسایی کرده و از مجموعه نمایش های خود حذف کند. با مدیا اد می توانید در دنیای دیجیتال اثربخشی مشابه و حتی بهتر از دنیای سنتی تلویزیون و بیلبورد را انتظار داشته باشید.

سنجش اثربخشی کمپین

مدیا اد نه تنها در خصوص کمپین شما گزارشات کاملی ارایه می دهد بلکه گزارشاتی در مقایسه با سایر کمپین ها و فعالیت های رقبای شما در دنیای مجازی ارایه می دهد. مدیا اد، نگاه شما را به دنیای مجازی تبلیغات تغییر می دهد و با استفاده از سامانه کاوان، امکان سنجش اثربخشی کمپین های شما را با دقت بالاتر فراهم می کند.

تعریف دقیق مخاطبین

هر چند مدیا اد به صورت هوشمند به دنبال یافتن دقیق ترین مخاطب تبلیغات شماست، اما اگر مخاطبین خاصی مد نظر شما باشد، مدیا اد با انعطاف پذیری بالایی امکان محدود کردن مخاطبین کمپین ها را فراهم می کند. شما در مدیا اد می توانید برای کمپین خود محدودیت هایی بر اساس موضوع صفحات نمایش، ناشران، ساعات نمایش، مکان جغرافیایی کاربر، دستگاه کاربر، و حتی علایق کاربر ایجاد کنید.

توضیحات کامل را می توانید در سایت مدیا اد مشاهده کنید:

http://mediaad.org