پونیلا

پونیلا

پونیلا یک شبکه اجتماعی از علاقه هاست که مطالب فارسی وب را متناسب با علایق کاربران به آن ها پیشنهاد می دهد.

در شرایطی که هر روز، جهان دیجیتالی شده به آرامی به سمت یک اتحاد پیش می‌رود، اتحادی که شبکه‌های اجتماعی، پلتفرم آن‌ها هستند. در واقع، نه مذهب، نه وضعیت اقتصادی، نه عقاید سیاسی و یا نه حتی رنگ پوست،دیگر نمی‌توانند مانع ارتباطات گسترده میان افراد باشند. چنان‌که علاقه‌مندی کاربران این شبکه‌ها به اشتراک‌گذاری اپلیکیشن‌ها، توییت روزانه و توجه به آخرین بروزرسانی‌های فیس‌بوک، همه مواردی هستند که جامعه‌ی جهانی را سرگرم خود کرده است.

البته، هنوز هم افرادی هستند که با فناوری‌ها نمی‌توانند کنار بیایند و آن‌ها را هضم کنند و یا دسترسی به شبکه‌ی جهانی اینترنت ندارند و یا نمی‌توانند به دلیل قوانین کشورشان، از شبکه‌های اجتماعی بهره‌مند شوند. بنابراین اگر این موارد هم برطرف شود و دسترسی به اینترنت جزو حقوق اولیه‌ی انسان‌ها شمرده شود، مطمنئا قدرت این شبکه‌ها، وصف نشدنی خواهد بود.

پونیلا یک محیط آنلاین است که در آن ابتدا کاربران علاقه های خودشان را مشخص می کنند؛ سپس پونیلا بهترین مطالب فارسی اینترنت را متناسب با علاقه آن ها پیدا کرده و به آن ها پیشنهاد می دهد. پونیلا به کاربر یک عکس و توضیح کوتاه از یک مطلب اینترنتی ارایه می کند و اگر کاربر علاقه مند به مطالعه متن کامل مقاله بود با یک کلیک ساده مطلب را در سایت اصلی مطالعه می کند.

استفاده مفید از اینترنت

پونیلا به کاربران مطالب جدی و مفید اینترنت را پیشنهاد می دهد. به همین خاطر شاید بیشتر از سایر شبکه های اجتماعی و وب سایت ها به استفاده مفید از وقت کاربران منجر شود. ضمن این که در پونیلا تا جای ممکن اخبار پوشش داده نمی شوند و مقالات فارسی اینترنت جایگزین اخبار می شوند.

هوشمندی پونیلا

پونیلا یک موتور تحلیل هوشمند زبان فارسی دارد و پیشنهادات خودش را هم بر اساس نظر کاربران و هم ربات تحلیل زبان فارسی ارایه می دهد. به همین دلیل انتظار می رود نتایج ارایه شده در پونیلا، با شبکه های اجتماعی مثل تلگرام که به طور کلی مبتنی بر نظر کاربران است متفاوت باشد و مطالب جالب و هیجان انگیزی که در کانال ها و گروه های شبکه های اجتماعی دیگر پیدا نمی شود را در پونیلا پیدا کنید.

جذب بازدید برای سایت

اگر شما صاحب یک وب سایت یا وبلاگ فارسی هستید، پونیلا می تواند یک گزینه ایده آل برای جذب مخاطب باشد. اگر مطالب شما از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، پونیلا با پیشنهاد آن به علاقه مندان برای شما بازدید می آورد. در پونیلا کپی رایت به طور کامل رعایت می شود و بنابراین مطالعه مطالب در سایت تولید کننده مطلب اتفاق می افتد.

پونیلا، شبکه اجتماعی علاقه ها

پونیلا به نوعی یک شبکه اجتماعی هم محسوب می شود. شبکه اجتماعی علاقه ها که در آن افراد به جای ایجاد رابطه حول روابط دوستی، با افرادی که علاقه های مشترک با آن ها دارند ارتباط می گیرند و از مطالب مورد علاقه آن ها و لینک های پیشنهاد شده توسط آن مطلع می شوند.

اطلاعات کامل راجع به این محصول را در سایت آن مشاهده کنید:

http://ponila.com